Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tarpezarija

350 ЕУР

Се продава од: Sabiha 17 фев. 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava trpezarija malku koristena 3 meseci 160:90 so 6 preubavi stolici venge boja. se prodava povolno poradi selitba vo pomal stan.
Leaflet
Кон почеток