Објавени: ноем. 16 2021 08:24

Trpezariska masa so sest stolici

МКД

Објавени: ноем. 16 08:24
Прегледи: 6
Се продава сет од трпезариска маса со 6 столчиња. Многу малку користени во одлична состојба..
Цена фиксна 10.000ден без замени
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071502029

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации