Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUKSUZNI KLUPSKI MASI OD MASIVNO DRVO

100 ЕУР

Се продава од: Marija 09 мар. 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam 12 luksuzni masi od masivno creshovo drvo, vrvna izrabotka, mahagoni boja. Masite se mnogu kratok period koristeni i se prodavaat po mnogu poniska cena od nivnata vrednost. Masite se prodavaat site zaedno ili na parche. Za kupuvanje na site masi sledi ekstra popust
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации