Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trpezariska masa i stolici od masivno drvo

9 900 МКД

Се продава од: ana 08 дек. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam trpezariska masa od masivno drvo na razvlekuvanje (150x80+50) so 4 stolici dobro ocuvana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации