Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Biro i stolica

3 000 МКД

Се продава од: Vlatko 19 јун. 13:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам биро (со големи фиоки) и столица.
Бирото е адаптирано за компјутер со даска на извлекување за тастатура.

Цена за комплет биро+столче= 3000 денари

само биро = 1800 денари
само столче = 1800 денари

Може да се видат во секое време.

контакт:
Ѓорѓи - 077-573-560
Влатко - 077-519-520

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации