Македонски | Shqip | English |

Komplet trpezarija

Се продава од: Зоран Цветковски 17 апр. 08:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

500 ЕУР   600 ЕУР

Локација: Карпош, Скопjе
Опрема : Маси и Столици
Комода, витрина, 6 столици и округла маса, боја цреша, фурниран медијапан, во одлична состојба и добро зачувана, итно
Нема посетени огласи
Кон почеток