Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trpezariska masa

Се продава од: Cane 09 фев. 17:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Trpezariska masa so 6 stolici.Masata e so staklo.Dimenzii 160x 90.Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток