Оглас од претпријатие Објавени: јун. 02 2022 12:11

Kancelariski posetitelski stolici

МКД

Објавени: јун. 02 12:11
Прегледи: 1971
Нов посетителски стол достапен во десет 10 бои цена 1199 ден + ддв 18%,три (3) години гаранција, направена во Европа

New visitor chair available in ten 10 colors 1199den+tax18%, three (3) years warranty, made in Europe

Karrige e re e vizitorëve në dispozicion në dhjetë 10 ngjyra çmim 1199den + ddv 18%
garanci tre (3) vjet, e bërë në Evropë
Опис на линк

EMI MEDIA

Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посети ја страната на нашата продавница

NARODEN FRONT 23 /5-2

+38970219309

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

1971
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38970219309
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации