Македонски | Shqip | English |

МETALNO BIRO SO TEMPIRANO STAKLO NEKORISTENO

Се продава од: Мартин 28 јан. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 200 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Маси и Столици
Бирото е во одлична состојба, не е користено бидејќи имавме план детето да ни учи во своја соба ама тоа ете сакало со нас во дневна :)
Значи убаво, издржливо биро, изработка метал со темпирано стакло - има и лизгачки дел за тастатура и дел за чување книги, тетратки.

Нема посетени огласи
Кон почеток