Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Posetitelski kancelariski stol

848 МКД

970 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA Вчера 11:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

Electro Voice zvucnici folës të rinj EV ZLX 12P 444 ЕУР
Polovni profesionalni  stalazi 0 ЕУР
TV aparat NEO televizor 1 200 МКД
serving trolley количка сервирање karrocë shërbimi 1 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Нов посетителски стол достапен во десет 10 бои цена 848 ден + ддв 18%,три (3) години гаранција, направена во Европа

New visitor chair available in ten 10 colors 848den+tax18%, three (3) years warranty, made in Europe

Karrige e re e vizitorëve në dispozicion në dhjetë 10 ngjyra çmim 848den + ddv 18%
garanci tre (3) vjet, e bërë në Evropë
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
Апарат за мерење крвен притисок S+K SPIEDEL 499 МКД
HEWLETT PACKARD PRINTER HP1005 2 999 МКД
Retro telefonska govornica telephone box 399 ЕУР
Razen so motor za pecenje meso prase jare jagne 9 990 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации