Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAKLENA MASA

2 000 МКД

4 000 МКД

Се продава од: Kate 30 ноем. 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Staklena masa so dimenzii:
Sirina 60 cm
Dolzina 110cm
Visina 45 cm
Leaflet
Кон почеток