Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trpezariska masa

250 ЕУР

Се продава од: Valentina 20 јул. 14:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Se prodava trpezariska masa so 6 stolici
Valentina
078 486 -239
Leaflet
Кон почеток