Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masi i stolici Tavolina dhe karrike

0 МКД

Се продава од: Dekor Moment GM 07 мај 22:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se izdavaat masi i stolici za ketering za:
- Svadbi
- Vencavki
- Veridbi
- Rodendeni
- Sunet
Jepen me qera tavolina dhe karrike per:
- Dasma
- Martesa
- Fejesa
- Kanaxhexhe
- Suneti
-
Dekor Moment GM
070619817
Кон почеток