Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

masa od drvo

550 ЕУР

Се продава од: Bajram 19 септ. 00:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
se prodava Trepezariska masa so 6 stolici, i mala masa. (Drvo skoro novo, 3 godini ).
Leaflet
Кон почеток