Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masa so 6 stolici komplet

160 ЕУР

Се продава од: Jujji Vkfkigtiij 17 јан. 01:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Prodavam masa so 6 stolici komplet vo mnogu dobra sostojba,cena 160€.
Jujji Vkfkigtiij
077869045
Leaflet
Кон почеток