Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komoda za TV povolno

4 000 МКД

Се продава од: Biljana 16 авг. 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
komodata e rechisi nova ima 2 polici plus dokolku sakate da gi postavite i dva pervazi.Dimenzii 2.30 - 2.54
Biljana
076298329
Leaflet
Кон почеток