Објавени: мај 21 2022 07:37

ПРОДАВАМ БИРО СО ФИОКИ, ПОЛИЦИ И PC-ШТАНД

МКД

Објавени: мај 21 07:37
Прегледи: 136
Продавам биро во состојба како нова. Бирото има 3 фиоки, полу-елипсовиден додаток во вид на полици и штанд за компјутерски екран. Бирото е од полно дрво и е многу малку користено без ни најмала гребаница или оштетување на истото. За да го погледнете јавете се на 070 215 469
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
136
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070215469

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации