Објавени: јан. 06 2022 12:46

Se prodava rabotna masa stara 3-4 godini vo odlicna sostojba

МКД

Објавени: јан. 06 12:46
Прегледи: 208
Rabotnata masa e stara okolu 3-4 godini i istata e vo odlicna sostojba.
Dimenzii: 160x100.
Cena: 8000 den.
Cenata e fiksna.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
208
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075375569

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации