Објавени: мај 21 2022 10:06

Се продаваат две гејминг столици Genesis Nitro 550 Black

МКД

Објавени: мај 21 10:06
Прегледи: 162
Се продаваат две гејминг столици Genesis Nitro 550 Black. Столиците се во одлична состојба. Функционални и удобни не само за гејминг, туку за секој што подолго време поминува пред компјутер.
Цена 8000 мкд
моб 071723341
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
162
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации