Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjutersko biro

0 МКД

Се продава од: Vaska 26 окт. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам биро добро зачувано и во одлична состојба . Бирото е долго 1.40cm. широко 1m и високо 75 cm.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Кон почеток