Објавени: апр. 04 2022 05:22

TV komoda

МКД

Објавени: апр. 04 05:22
Прегледи: 217
Se prodava tv komoda od furniran medijapan so dimenzii: goren del e 2m x 0,35m shirina koja moze da se odeli od vratneshniot del i dobivate dve elementi , i vnatreshniot del koj e so dimenzii: 1.45m x 0.40m shirina so dve vrati i dve vntareshni polici. Tv komodata e skros kako nova bez nikakvi oshtetuvanja.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
217
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070832806

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации