Објавени: дек. 15 2021 03:57

Komodi vo odlicna sostojba

МКД

Објавени: дек. 15 03:57
Прегледи: 3568
Даваме 2 Комоди едното за кондури, а другата за гардероба.
Дим. На посветалта комода: 30 * 70 * 110
Дим. На Потемната комода: 45 * 90 * 80
Се даваат само заедно.
Фиксна цена за двете заедно е 1000 МКД
Ве молам јавувајте се од 18:00 до 20:00
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3568
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070480695

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации