Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komoda za vino ukrasna komoda

600 ЕУР

Се продава од: Горан Вчера 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Се продава висококвалитетна двокрилна комода од медијапан за складирање/изложување вино и/или останати пијалаци или украсни предмети. Направена по мерка, без никакви оштетувања, одлична за во домот или за во ресторан. Информации на тел. 072216682
Горан
072216682
Leaflet
Кон почеток