Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TEPISI SKORO NOVI POVOLNO I ITNO

0 МКД

Се продава од: Теписи 16 септ. 09:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodavaat 2 tepiha, socuvani kako novi, koristeni edna zimska sezona, ispereni vo peralna za tepisi i spakuvani.
Kupeni se po cena 5535 denari dvata.
Dimenzii: 150 x 220, 2 komada.
Cena povolna!
Se prodava i garnitura za dnevna soba, za sto ima drug oglas, POGLEDNETE!
HITNO!
Теписи
077980860
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации