Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mebel za dnevna soba

0 МКД

Се продава од: Јованка 17 окт. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Се продава покуќнина:
- тесинтетика (слика 3) - 1800 мкд.
Гарнитура (тросед, двосед, фотеља) 7000 мкд
Еден тросед на спуштање- обновен тапацир 4000 мкд
Кауч на спуштање - 4000 мкд

Јованка
076540077
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации