Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Leten popust na tepisi i pateki

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП 20 авг. 11:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
070429061
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
ЛЕТЕН ПОПУСТ НА ГОЛЕМ ДЕЛ ОД АСОРТИМАНОТ НА ТЕПИСИ И ПАТЕКИ ВО САЛОНОТ ЗА ТЕПИСИ МАРДИНИ КАРТАЛ-ПРИЛЕП НА РАСКРСНИЦАТА КАЈ ТЕАТАРОТ ул.МОША ПИЈАДЕ 55. МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА САКАНИОТ МОДЕЛ И ДЕЗЕН НА ТЕПИСИ И ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ НА https://www.facebook.com/mardinikartalprilep/ ПОВЕЛЕТЕ!!! Тел.070/429061
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА ТЕПИСИ И ПАТЕКИ! ПОВОЛНИ ЦЕНИ! ЕДИНСТВЕНО ВО ПРИЛЕП САМО ВО САЛОНОТ ЗА ТЕПИСИ МАРДИНИ КАРТАЛ - ПРИЛЕП НА РАСКРСНИЦАТА КАЈ ТЕАТАРОТ ул.МОША ПИЈАДЕ 55. МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА САКАНИОТ МОДЕЛ И ДЕЗЕН НА ТЕПИСИ И ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ НА https://www.facebook.com/tepisi.prilep ПОВЕЛЕТЕ!!! ИСПОРАКА ПО КАРГО ДО БИЛО КОЈ ГРАД ВО МАКЕДОНИЈА. Тел.070/429061(вип).
Посетете ја нашата продавница
МОША ПИЈАДЕ 55 Прикажи на мапата
070429061
https://www.facebook.com/tepisi.prilep/photos_albums
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
070429061
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации