Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Salon za tepisi Mardini Prilep

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП 13 јан. 13:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
070429061
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА ТЕПИСИ И ПАТЕКИ! ПОВОЛНИ ЦЕНИ! ЕДИНСТВЕНО ВО ПРИЛЕП САМО ВО САЛОНОТ ЗА ТЕПИСИ МАРДИНИ КАРТАЛ - ПРИЛЕП
МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА САКАНИОТ МОДЕЛ И ДЕЗЕН НА ТЕПИСИ И ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ НА https://www.facebook.com/tepisi.prilep ПОВЕЛЕТЕ!!! ИСПОРАКА ПО КАРГО ДО БИЛО КОЈ ГРАД ВО МАКЕДОНИЈА.
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА ТЕПИСИ И ПАТЕКИ! ПОВОЛНИ ЦЕНИ! ЕДИНСТВЕНО ВО ПРИЛЕП САМО ВО САЛОНОТ ЗА ТЕПИСИ МАРДИНИ КАРТАЛ - ПРИЛЕП НА РАСКРСНИЦАТА КАЈ ТЕАТАРОТ ул.МОША ПИЈАДЕ 55. МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА САКАНИОТ МОДЕЛ И ДЕЗЕН НА ТЕПИСИ И ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ НА https://www.facebook.com/tepisi.prilep ПОВЕЛЕТЕ!!! ИСПОРАКА ПО КАРГО ДО БИЛО КОЈ ГРАД ВО МАКЕДОНИЈА. Тел.070/429061(вип).
Посетете ја нашата продавница
МОША ПИЈАДЕ 55 Прикажи на мапата
070429061
https://www.facebook.com/tepisi.prilep/photos_albums
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
070429061
Кон почеток