Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jambolii

1 500 МКД

Се продава од: goran 26 мај 13:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам 3 (три) јамболии рачна изработка од кои 2 (две) се воопшто не употребувани,скроз нови а едната е само ставена два месеци на тросед како прекривач.Цената е по парче и е фиксна.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации