Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tepih

3 000 МКД

Се продава од: Ljubisha 30 јул. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava tepih.
Dimenzii: 3m, 2m.
Ljubisha
077946542
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации