Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Zebra komarnici variolajt rolo zavesi roletni venecijaner

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ОлРол Дизајн 15 септ. 18:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

ОлРол Дизајн

70 Огласи во продавницата

ROLETAR VENECIJANER ROLO ZEBRA ZAVESI VARIOLAJT KOMARNICI 1 ЕУР
VENECIJANER ZEBRA ROLO ZAVESI KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT 12 ЕУР
Komarnici roletni zebra i rolo zavesi 0 ЕУР
ROLO ZEBRA ROLETNI VARIOLAJT VENECIJANER KOMARNICI 15 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
производство и монтажа на:

- зебра и роло завеси
- мини зебра и мини роло завеси
- венецијанер
- дрвен венецијанер
- вариолајт завеси широка / тесна лента
- вариолајт пвц
- пвц и алуминиум надворешни ролетни
- роло комарник
- комарник со шарки
- фиксен комарник
- плисе комарник
- пвц прозори и врати
- блиндор врати
- гаражни врати

***сите наши производи се изработени од најквалитен репроматеријал и за истите даваме гаранција и обезбеден сервис во секое време***

екстра попусти од 30 до 50% на одредени производи доколку се без вклучена монтажа

нешто повеќе за нашите производи можете да погледнете на следниот линк:
https://www.facebook.com/mk.zavesi/

ОлРол Дизајн
077670691
Leaflet

ОлРол Дизајн

70 Огласи во продавницата
VENECIJANER KOMARNICI VARIOLAJT ROLETNI ROLO ZEBRA ZAVESI 0 ЕУР
VENECIJANER ROLO ZEBRA VARIOLAJT KOMARNICI ROLETNI 12 ЕУР
ZEBRA ROLO ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT 0 ЕУР
VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI ROLETNI ROLO ZEBRA ZAVESI 12 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации