Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZEBRA ZAVESI PO MERKA

20 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Дело Декор 26 фев. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Дело Декор изработува зебра завеси и мини-зебра, голем избор на модели и бои по ваши димензии!!!
Доаѓаме на лице место со каталог и земање на мерки, време за изработка 2-3 дена.
Вашиот дом е и наш дом !!!
Дело Декор
071 834 184
Кон почеток