Оглас од претпријатие Објавени: мај 21 2022 09:58

Roletni venecijaner variolajt zebra rolo zavesi

Објавени: мај 21 09:58
Прегледи: 1138
производство и монтажа на:
зебра, мини зебра, роло, мини роло завеси, венецијанер, вариолајт, комарници, пвц и алуминиум ролетни
____________________________________________
-венецијанер- разни бои 16мм и 25мм
-дрвен венецијанер 25мм и 50мм
-вариолајт завеси широка / тесна лента
-вариолајт пвц
-зебра и роло завеси
-мини зебра и мини роло завеси
-пвц и алуминиум надворешни ролетни
-роло комарник
-комарник со шарки
-фиксен комарник
-плисе комарник
- пвц прозори и врати
- гаражни врати
- блиндор врати по промотивни цени од 200ев

***екстра попусти од 30 до 50% на одредени производи доколку се без вклучена монтажа со достава до домашна адреса.***

нешто повеќе за нашите производи на следниот линк https://www.facebook.com/mk.zavesi/

***сите наши производи се изработени од најквалитен репроматеријал, за истите добивате писмена гаранција и неограничен обезбеден сервис.***
____________________________________________

инфо на 077670691

Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1138
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077670691
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации