Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tepih malku koristen

1 800 МКД

2 000 МКД

Се продава од: Ema 16 окт. 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Продавам тепих со димензии 2х3м, малку користен.
Leaflet
Кон почеток