Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tepih 2.5x3.5m

3 000 МКД

Се продава од: Tatjana Stojanovska 28 ноем. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Se prodava
Tatjana Stojanovska
071379705
Кон почеток