Објавени: апр. 22 2016 10:58

Prekrivaci za trosedi dvosedi agolni garnituri

Објавени: апр. 22 10:58
Прегледи: 21
Sieme sekakov vid na lasticarki za garnituri trosed dvosed fotelja,prekrivaci za stolici,,cosnik, vrven kvalitet od pamucni,poliester,frotir,prekrivaci za spalni.obicni prekrivaci,petosed.sestosed,stolcinja i prekrivaci za stolici za restoranti so ili bez lastik
Boi:bela,prlava bela.med boja ,kajsija.kafeni,bordo,crvena,plava,i uste nad 15 boi
NOVA VRSTA NA PREKRIVACI !!

Na golemo i malo,Po Naracka!!

Oven Textile
Skopje,Macedonia

00389 (0)2 2624 475
00389 (0)70 437 432

Dostava do vasiot dom!!

SEZONSKI POPUST!!!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
21
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070437432

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации