Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Drveni stolni lambi

0 МКД

Се продава од: Viktorija 18 ноем. 12:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat unikatni racno izraboteni stolni lambi od drvo. Visinata na lambite iznesuva 40 cm i 50 cm. Preporaclivo e da se koristat led sijalici za istite.
Viktorija
076-444-194
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации