Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLNENI JAMBOLII ITNO

0 МКД

Се продава од: CACI 20 авг. 17:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам бели волнени јамболии (нови, некористени).
Цена МКД 1.200
Контакт тел: Цаци 071/611-539
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации