Оглас од претпријатие Објавени: апр. 05 2021 09:06 Моментално гледате: 1

PREKRIVACI NAVLAKI PO MERKA za garnituri

Објавени: апр. 05 09:06
Прегледи: 1555
Моментално гледате: 1
IZRABOTKA PO MERKA NA NOVI MODELI PREKRIVACI ZA GARNITURI!

( trosed, dvosed,sedmosed, petosed,kauc,fotelji, stolcinja,taburetki i dr).

-prakticni za upotreba
-pamuk 100%
-super kvalitetni
-elasticni se i odgovaraat na site garnituri.
-lesni za perenje (40 stepeni)
-ne treba peglanje
-ne se pomestuvaat pri sedenje.
-boja (krem,oker,bela,zelena,kafena,siva,bordo i dr).
-odlicni za garnituri od koza i eko koza!


BESPLATNA ISPORAKA !!!

-isti kako na slikata!
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

1555
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070575678

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации