Оглас од претпријатие Објавени: мај 31 2022 10:23

Visokokvalitetni tapeti

Објавени: мај 31 10:23
Прегледи: 335
rasprodazba na visokokvalitetni tapeti, nad 100 dezeni
nad 550 rolni od 5m2 i 15 m2, HALLEY, ART DECO, GAENARI, MARBURG, AS CREATION, NOVA MUR
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

335
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071252085

Адреса:

Огласи од овој огласувач:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации