Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Дрвени врати

18 500 МКД

Се продава од: Angel Matenicarski 06 јан. 15:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат две надворешни ( дабови ) врати со димензии
133 см / 193 см и другата 130 см / 190 см
И една внатрешна 85 см / 202 см
Angel Matenicarski
078213619
Кон почеток