Објавени: дек. 25 2021 11:28

Pvc vrata 2,00 x 2,30m

Објавени: дек. 25 11:28
Прегледи: 34
Се продава надворешна ПВЦ врата со димензии 2,00м висина и 2,30м ширина со две крила.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Контакт:
Сашо 070 58 99 58
Филип 075 945 623
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
34
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075945623

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации