Објавени: дек. 23 2021 10:17

Vnatresni vrati

МКД

Објавени: дек. 23 10:17
Прегледи: 39
Se prodavaat 5 vnatresni beli vrati novi ne koristeni …dve vrati kupatilski za 80 cm otvor 16cm kasa visina 205,drugite 3 se za 90 cm otvor so 16cm kasa visina 205 ..samo taa sto e so staklo otvora na levo a drugite site na desno…
za podetalni inf na 072-226-865
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
39
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072226865

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации