Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vrata za garaza

5 400 МКД

6 000 МКД

Се продава од: Igor Gjorgijovski Вчера 20:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам железна врата за гаража. Димензии 270х200 см.
Вратата има:
- брава за заклучување,
- два федери за полесно подигање и спуштање.

Контакт тел: 070269337
Igor Gjorgijovski
070269337
Кон почеток