Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pvc-lesnina

50 ЕУР

Се продава од: Zaim 04 дек. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам еден pvc прозор со термопан стакло 100х140 см.и една собна словенска врата 80х200 см.комплет крило+каса цена 50€ по парче
Leaflet
Кон почеток