Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PVC prozori

3 000 МКД

Се продава од: Zaim 19 јул. 23:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам половни 4 pvc прозори со термопан стакло дим:3 ком 80х140 см со ролетни еден 100х140 см,и една собна врата словенска lesna 80 см сите добро сочувани.Цена на парче 50 €
Leaflet
Кон почеток