Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vrati i prozori

Се продава од: Ристо 12 авг. 00:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам

-Три внатрешни врати без каса,ниту еднаш употребени од кои две со димензии 85x200, и една со 65x2
-Надворешна врата со каса, ниту еднаш употребена со димензии 2,10x1,07
-Двокрилен прозорец со стакло и каса, одлично сочуван со димензии 1,40x1,40
-Прозорец со каса и стакло во одлична состојба со димензии 80x79
- Три прозорци со каса и ролетни, без стакло и ниту еднаш употребени со димензии 80x90

Цена по договор
Ристо
077973239
Leaflet
Кон почеток