Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Blindirani Turski i sobni Kineski vrati

299 ЕУР

380 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KORITA KOMERC 24 септ. 16:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Blindirani turski vlezni vrati :

- za stanovi Ednokrilni 205 x 96
- za kuqi dvokrilni 205 x 120
- za kuqa dvokrilni 205 x 143

Laminat :
8 mm
10 mm
12 mm

Tarket : 14 mm I 16 mm visok sjajen

Nasa montaza i transport.
Ceni
Edno krilni : Od 400 Evra do 900 Evra
Dvokrilni : Od 700 Evra do 1.250 Evra

Sobni vrati 203x96 sobna
203x86 kupatilska
203x76 shpajs

KORITA KOMERC
Blindoor vrati, sobni vrati, tavanski skali, krovnici, stakleni prizmi, laminat, dekorativni lajsni i dr...
Посетете ја нашата продавница
Belicica 34-A Прикажи на мапата
070215028
http://www.ozer-ka.com/eng/venusseri.php
KORITA KOMERC
38973215076
KORITA KOMERC

KORITA KOMERC

2 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации