Објавени: ноем. 10 2022 11:47

Se prodavaat Prozori i Balkonski Vrati

ЕУР

Објавени: ноем. 10 11:47
Прегледи: 266
Lesnina so termopan staklo se prozorite i balkonskite vrati so odlicna sostojba
Dimenzii:
Prozor 140x100cm- poedinecna cena 1500 den
Ednokrilna vrata balkonska 220x100cm- 2000den
Dvokrilna vrata balkonska 220x140cm- 2500den
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
266
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070364247

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации