Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prozor i vrata

120 ЕУР

Се продава од: Zoran 08 мар. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam drven dvokrilen prozor 120x120 so dvojno vakum staklo nekoristen = 120 eur i vlezna vrata dvokrilna 205x135 = 160 eur ne se fiksni cenite.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации