Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polovni vnatresni vrati

2 500 МКД

3 000 МКД

Се продава од: jt 23 ноем. 12:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam dve polovni vrati beli 75 sm edna leva edna desna od koi desnata e malku ostetena od vnatresnata strana kako i kasata. Cena za dvete 2500 denari.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации